fbpx skip to Main Content

Katarzyna od ponad 20 lat zajmuje się grafiką projektową. Jest absolwentką Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi oraz L’École Supérieure d’Art et Design de Valence we Francji. Od ponad 6 lat prowadzi swoją firmę, dzięki której miała przyjemność projektować dla wielu firm i instytucji, m.in. Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Pomocy, Amcor, Sofitel, Santander, TVP, Politechniki Łódzkiej. Współpracowała także z Nizio Design, współtworząc grafikę w jednej z galerii w Muzeum Polin. Jej portfolio obejmuje prace z dziedziny identyfikacji wizualnej, poligrafii, scenografii.

Ponadto Katarzyna interesuje się szeroko rozumianym rozwojem osobistym, od lat uczestnicząc w licznych szkoleniach poświęconych temu tematowi. Jest certyfikowanym coachem ICC, praktykiem NLP, akredytowanym praktykiem Belbin Polska. Wszystkie te aktywności są w naturalny sposób związane z jej wysokim poziomem empatii, ciekawością i uważnością skierowaną na drugiego człowieka, którego pragnie poznać jeszcze głębiej i zrozumieć jeszcze bardziej. Projektowanie i rozwój są w przypadku Katarzyny nierozerwalnie ze sobą połączone i wciąż się przenikają.

Prywatnie Kasia jest żoną Rafała i mamą dwóch córek oraz właścicielką białego szwajcara. Uwielbia kolor turkusowy, w wolnych chwilach wymyśla kolejne meble, które kiedyś wyprodukuje 🙂 Otacza się motywami egzotycznej fauny i flory – liśćmi i drzewami w soczystej zieleni, wizerunkiem małp i drapieżnych zwierząt, bliscy są więc jej tacy artyści jak Walton Ford i Fornasetti.

EN PL
Back To Top