fbpx skip to Main Content

Polecam karty EQdo jako Klient! Doświadczyłam sesji, gdzie karty wraz z moimi emocjami, uczuciami odgrywały główną rolę. Na początku do sesji z kartami podchodziłam bardzo sceptycznie, gdyż temat jaki poddałam sesji coachingowej był bardzo głęboki, emocjonalny ,przepracowywany kilkukrotnie…jednak zawsze pozostawało jakieś ale…..myśli, ograniczenia etc. W konsekwencji brak podejmowanych działań, gdyż trudne one były do określenia.

Karty emocji są efektywnym narzędziem do pracy w moim przypadku z trudnymi tematami,

będącymi dużym wyzwaniem, aby pójść do przodu w dążeniu do osobistego celu.

Za pomocą kart podczas sesji zostały odkryte potrzeby te zaspokojone, jak również te które nie są zaspokojone. W płynny sposób przechodzi się do ustalenia działań, które mają spowodować zmianę sytuacji i emocji z tym związanych. W pracy coachingowej pomagają piękne ilustracje, które stanowią fantastyczną metaforę oraz lista emocji/potrzeb, która może być drogowskazem dla Klienta, do dalszej pracy nad sobą i swoim tematem.

W ułożeniu jakiego doświadczyłam na koniec sesji podczas, której było dużo bardzo konkretnych wskazówek, otrzymałam kotwicę – która, myślę, że na długo ze mną pozostanie! Zrozumiałam jak trudna sprawa, z pozoru nie do ruszenia… jest możliwa do realizacji.

Karty są wykonane bardzo estetycznie, są bardzo dobrej jakości, piękny twardy papier i możliwość dodawania pustych kart, na których Klient może sobie zanotować swoje działania, postanowienia oraz swoje dążenia. Chce się je mieć, dotykać i do nich wracać 🙂

EN PL
Back To Top